VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020

Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.30.

W następną niedzielę w ramach obchodów setnej rocznicy urodzin naszego patrona św. Jana Pawła II Mszę św. o godz. 11.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. dziekan Andrzej Szczotka.

Jest możliwość odbycia kursu przedmałżeńskiego metodą online, prowadzonego przez Kurię Metropolitalną w Krakowie. Szczegóły w gablotce parafialnej przed kościołem.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebani ofiarę złożyły i wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul: Długiej(3), Majowej, Modrzewiowej, Polaczka, Reymonta, Rynku, Szarych Szeregów, Wrzosowej, Wyzwolenia i z ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Środa       – wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

Czwartek   – wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika